ورود به پنل سمپ

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

شرایط و قوانین

کاربر گرامی سمپ، لطفاً برای استفاده از سایت موارد زیر را مطالعه فرمایید. توجه داشته باشید که ثبت نام در برنامه به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سایت سمپ به آدرس www.sempservice.ir می باشد.

 

خدمات و محتویات وب سایت، تنها برای استفاده شخصی و غیر تجاری شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی داشته و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا وب سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در وب سایت برای فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در وب سایت خود استفاده کند. 

 

 

 

قوانین عمومی

تمامی کاربران قابلیت استفاده ازکلیه امکانات نرم افزار سمپ را مطابق با سطح کاربری خود را دارا می باشند

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سایت سمپ منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

 

 

قوانین پرداخت

 

نرم افزار سمپ دارای سطوح کاربری با امکانات مجزا می باشد استفاده از امکانات هر سطح منوط به پرداخت هزینه آن سطح می باشد.

در صورت پرداخت هزینه سطوح کاربری، قابلیت عودت وجه به کاربر وجود ندارد

کاربران همواره می توانند در صورت وجود سطوح بالاتر با پرداخت مابه التفاوت آن سطح ،سطح کاربری خود را به سطح بالاتر ارتقاء دهند.

پس از ارتقاء سطح کاربری امکان بازگشت به سطوح پایین تر وجود ندارد.

 

 

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

سایت سمپ اطلاعات الکترونیک شخصی ارائه شده توسط مشتریان خود را محرمانه تلقی کرده و از افشای آن ها به افراد غیر خودداری خواهد نمود. این اطلاعات به صورت ویژه تنها توسط مدیران سمپ جهت اطلاع رسانی و ارتباط با مشتریان مورد استفاده قرار خواهند گرفت

 

اعضای وب سایت باید نسبت به حفظ و مراقبت از نام کاربری و رمز عبور خود تلاش لازم داشته باشند، لذا عواقب هر گونه سوء استفاده احتمالی دیگر کاربران با به دست آوردن اطلاعات حساب کاربری اعضا، بر عهده اعضا بوده و هیچگونه مسئولیتی بر عهده سایت سمپ نمی باشد.

 

سایت سمپ متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت سمپ ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

 

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات سایت سمپ، مانند متن، گرافیک، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط سایت سمپ جزئی از اموال سایت محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار سمپ است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای سایت سمپ محفوظ می‏‌دارد.

 

همچنین هر گونه سوء استفاده از نام  سمپ کلاهبرداری محسوب شده و قابل پیگیرد قانونی می باشد.

 

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، وبسایت ما یعنی www.sempservice.ir است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم.